Uvodní stránka / Title page

Daně, mzdy, účetnictví, informační servis

Vítejte na internetových stránkách naší firmy. Již od roku 1994 se specializujeme na zpracování kompletní účetní, mzdové a personální agendy pro klienty z celé České republiky. Naše služby jsou určeny jak pro podnikající subjekty, tak pro běžné občany.

Zpracováváme účetnictví pro fyzické a právnické osoby, neziskové organizace, soukromé školy a subjekty podnikající v zemědělství. Účetnictví pro Vás můžeme vést i pomocí dálkové správy (outsourcing). Ve snaze nabídnout co nejkvalitnější služby jsme připraveni věnovat se klientům nejen v oblasti vedení účetnictví a účetního poradenství, zajišťujeme rovněž daňové poradenství a auditorské služby, nabízíme konzultační činnost a poradenský servis. Na veškerou výše uvedenou činnost je naše společnost pojištěna.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientům, k jejich potřebám a požadavkům na vedení účetní agendy. Díky našim dlouhodobým kontaktům v oboru jsme schopni zprostředkovat odborné konzultace s našimi předními specialisty z oblasti účetní, daňové, ekonomické či právní.

Nabízíme možnost bezplatné konzultace, během níž je možné nezávazně předvést možnosti vedení účetní agendy a konkrétně navrhnout optimální variantu zpracování účetnictví, která plně respektuje individuální potřeby klienta.

Pavlicová Ludmila
Ing. Frantová Naděžda

Hroznová Lhota 170
Budova obecního úřadu
tel., fax: 518 327 784
tel.: 518 327 304
info@eko-servis.cz
Kompletní účetní, mzdová a personální agenda pro klienty z celé České republiky
Ekoservis 2010